8584.5 USD +6.14

9673.87 EUR +45.52

136.34 RUB +1.82

10793.3 GBP +50.61

23:04 / 18.06.2019 7151

Yevropa Ligasi birinchi saralash bosqichiga qur'a  tashlandi

Shveytsariyaning Non shahrida Yevropa Ligasi 2019/20 mavsumining birinchi saralash bosqichiga qur'a tashlandi.

Qur'a natijalari quyidagicha bo‘ldi:
Malmyo (Shvetsiya) — Ballimina Yunayted (Shim.Irlandiya)/Runavik (Farer orollari)
Konnas-Ki (Uels) — Kilmarnok (Shotlandiya)
Breydablik (Islandiya) — Vaduts (Lixtenshteyn)
Brann (Norvegiya) — Shemrok Rovers (Irlandiya)
Vitebsk (Belarus) — KuPS (Finlyandiya)
Ordabasi (Qozog‘iston) — Torpedo Kutaisi (Gruziya)
Sant-Xulia (Andorra)/Yevropa (Gibraltar) — Legiya (Polsha)
Gzira Yunayted (Malta) — Xayduk (Xorvatiya)
Radnichki (Serbiya) — Flora (Estoniya)
TsSKA Sofiya (Bolgariya) — Titograd (Chernogoriya)
Makkabi Xayfa (Isroil) — Mura (Sloveniya)
Debretsen (Vengriya) — Kukes (Albaniya)
Jyeness (Lyuksemburg) — Tobol (Qozog‘iston)
Styaua (Ruminiya) — Milsami (Moldova)
Chukarichki (Serbiya) — Banans (Armeniya)
Kruzeyders (Shim.Irlandiya) — B-36 (Farer orollari)
Inter Turku (Finlyandiya) — Brondbyu (Daniya)
Prishtina (Kosovo)/Sent-Jozefs (Gibraltar) — Reyndjers (Shotlandiya)
Kork (Irlandiya) — Progres (Lyuksemburg)/Kardiff Met Yuniversiti (Uels)
Molde (Norvegiya) — KR Reykyavik (Islandiya)
Levski (Bolgariya) — Rujomberok (Slovakiya)
Akademiya Pandev (Makedoniya) — Zrinski (Bosniya va Gersegovina)
Zeta (Chernogoriya) — Fexervar (Vengriya)
Shaxter Soligorsk (Belarus) — Xibernians (Malta)
Neftchi (Ozarboyjon) — Speransa (Moldova)
Olimpiya (Sloveniya) — RFSh (Latviya)
Gonved (Vengriya) — Jalgiris (Litva)
Radnik (Bosniya va Gersegovina) — Spartak Trnava (Slovakiya)
Fola (Lyuksemburg) — Chixura (Gruziya)
Alashkert (Armaniston) — Makedoniya (Makedoniya)
Dinamo Tbilisi (Gruziya) — La Fiorita (San-Marino)/Engordani (Andorra)
Shiroki Briyeg (Bosniya va Gersegovina) — Qayrat (Qozog‘iston)
Kauno Jalgiris (Litva) — Apollon (Kipr)
Venspils (Latviya) — Teuta (Albaniya)
Krakoviya (Polsha) — Dunayska Streda (Slovakiya)
Styarnan (Islandiya) — Levadiya (Estoniya)
Barri Taun (Uels)/Kliftonvil (Shim.Irlandiya) — Xeugesunn (Norvegiya)
Riteryay (Litva) — Klaksvik (Farer orollari)/Tre Fiori (San-Marino)
Dinamo Minsk (Belarus) — Liyepaya (Latviya)
Norcheping (Shvetsiya) — Sent-Patriks (Irlandiya)
Aberdin (Shotlandiya) — RoPS (Finlyandiya)
Domjale (Sloveniya) — Balsan (Malta)
Lyachi (Albaniya) — Xapoel Beer-Sheva (Isroil)
Buduchnost (Chernogoriya) — Narva (Estoniya)
Sabail (Ozarboyjon) — Universitatya (Ruminiya)
Pyunik (Armaniston) — Shkupi (Makedoniya)
AYeK (Kipr) — Petrokub (Moldova)

Birinchi saralash bosqichi o‘yinlari 11 va 18 iyul kunlari o‘tkaziladi.

Top