17:56 / 25.11.2020
4116
«Inter» - «Real», «Liverpul» «Atalanta»ga qarshi. YeChL 4-tur chorshanba kungi o‘yinlar anonsi

Bugun, 25 noyabr chorshanba oqshomida Yevropaning yana 8 stadionida Chempionlar ligasi 4-tur uchrashuvlari doirasidagi dastlabki to‘rtta guruhda uchrashuvlar o‘tkaziladi.

Shiddatli o‘tishi kutilayotgan qarama-qarshiliklar oldidan uchrashuvlar anonsi, jarohat olgan futbolchilar, taxminiy tarkib va guruhlardagi vaziyat bilan tanishing.

25 noyabr (chorshanba)

«A» guruhi

«Atletiko» - «Lokomotiv»
O‘yin boshlanish vaqti:
22:55

«Atletiko»: Oblak; Tripper, Savich, Ximenes, Lodi; Karrasko, Koke, Saul, Lorente; Korrea, Joau Feliks
O‘ynamaydi: Errera (jarohat), Vrsalko (jarohat), Sanches (jarohat)
So‘roq ostida: Luis Suares (betob), Torreyra (betob)

«Lokomotiv»: Gilerme; Jivoglyadov, Chorluka, Murilo, Ribus; Ribchinskiy, Krixovyak, Kulikov, Miranchuk; Eder, Ze Luish
O‘ynamaydi: Barinov (jarohat), Smolov (jarohat)
So‘roq ostida: Magkeyev (jarohat), Ignatev (jarohat)

«Bavariya» - «Zalsburg»
O‘yin boshlanish vaqti:
01:00

«Bavariya»: Noyyer; Pavar, Boateng, Martines, Alaba; Goretska, Roka, Gnabri, Myuller, Sane; Levandovski
O‘ynamaydi: Devis (jarohat), Kimmix (jarohat), Tolisso (jarohat), Sarr (jarohat), Zyule (jismoniy holat)
So‘roq ostida: Ernandes (noma'lum)

«Zalsburg»: Stankovich; Ulmer, Veber, Ramalo, Kristensen; Soboslai, Kamara, Mvepu, Okafor; Koyta, Berisha
O‘ynamaydi: Berned (jarohat), Daka (jarohat), Okugava (jarohat)
So‘roq ostida: Yunuzovich (jarohat)

Turnir jadvali:

«B» guruhi

«Borussiya» Myonxengladbax - «Shaxtyor»
O‘yin boshlanish vaqti:
22:55

«Borussiya»: Sommer; Layner, Elvedi, Ginter, Vendt; Kramer, Noyxaus, Volf, Shtindl, Tyuram; Embolo
O‘ynamaydi: Bensebaini (betob), Hofmann (jarohat), Plea (betob)

«Shaxtyor»: Pyatov; Dodo, Krivsov, Matviyenko, Markinos; Markos Antonio, Stepanenko, Alan Patrik; Tete, Junior Moraes, Solomon
O‘ynamaydi: Korniyenko (jarohat), Ismaili (jarohat), Xocholava (noma'lum), Konoplyanka (jarohat), Dentino (noma'lum), Tayson (noma'lum), Kovalenko (jismoniy holat)
So‘roq ostida: Trubin (koronavirus), Bondar (koronavirus), Marlos (koronavirus)

«Inter» - «Real»
O‘yin boshlanish vaqti:
01:00

«Inter»: Handanovich; Shkriniar, de Vrey, Bastoni; Hakimi, Barella, Galyardini, Vidal, Yang; Lukaku, Martines
O‘ynamaydi: Brozovich (betob), Kolarov (betob), Padelli (betob), Sensi (jarohat)
So‘roq ostida: Pinamonti (jarohat)

«Real»: Kurtua; Karvaxal, Varan, Nacho, Mendi; Modrich, Kazemiro, Kroos; Asensio, Mariano, Azar
O‘ynamaydi: Valverde (jarohat), Ramos (jarohat), Yovich (betob), Militao (betob), Benzema (jarohat), Odriosola (jarohat).

Turnir jadvali:

«S» guruhi

«Olimpiakos» - «Man Siti»
O‘yin boshlanish vaqti:
22:55

«Olimpiakos»: Sa; Dreger, Semedu, Sisse, Rafinya; M'Vila, Buxalakis, Kamara; Pepe, Fortunis, Masuras
O‘ynamaydi: El-Arabi (betob), Xassan (betob), Valbuena (jarohat), Bruma (jarohat), Randjyelovich (betob)
So‘roq ostida: Olebas (jarohat), Vinagre (jarohat), Rafinya (jarohat)

«Man Siti»: Ederson; Uoker, Diash, Lyaport, Kanselu; de Bryuyne, Rodri, Gundo‘g‘an; Sterling, Jyezus, Foden
O‘ynamaydi: Ake (jarohat)

«Olimpik» - «Portu»
O‘yin boshlanish vaqti:
01:00

«Olimpik»: Mandanda; Sakai, Alvaro, Chaleta-Tsar, Amavi; Ronjye, Kamara, Sanson; Toven, Benedetto, Payyet
O‘ynamaydi: Radonich (jarohat)

«Portu»: Marchesin; Manafa, Sarr, Mbemba, Zaydu; Serjiu Oliveyra, Lum, Korona, Otavio, Dias; Marega
O‘ynamaydi: Mbay (jarohat), Markano (jarohat), Uribe (og‘riq)
So‘roq ostida: Pepe (jarohat)

Turnir jadvali:

«D» guruhi

«Ayaks» - «Mityulland»
O‘yin boshlanish vaqti:
01:00

«Ayaks»: Onana; Klayber, Sxyurs, Blind, Talyafiko; Gravenberx, Labiad, Ekkelenkamp; Neres, Traore, Tadich
O‘ynamaydi: Kudus (jarohat)
So‘roq ostida: Klassen (jarohat), Labiad (jarohat), Mazraui (jarohat), Antoni (jarohat)

«Mityulland»: Xansen; Kools, Svyatchenko, Shols, Paulino; Oneka, Kayuste, Dreyyer, Sisto, Mabil; Kaba
So‘roq ostida: Riis (noma'lum), Evander (betob), Brumado (noma'lum)

«Liverpul» - «Atalanta»
O‘yin boshlanish vaqti:
01:00

«Liverpul»: Alisson; Milner, Fabino, Matip, Roberson; Jons, Veynaldum, Jota, Firmino, Mane; Saloh
O‘ynamaydi: van Deyk (jarohat), Gomes (jarohat), Aleksander-Arnold (jarohat)
So‘roq ostida: Henderson (jarohat), Tyago Alkantara (jarohat), Oksleyd-Chemberlen (jarohat), Keyta (jarohat), Shakiri (jarohat)

«Atalanta»: Gollini; Toloy, Palomino, Jimshiti; Xatebur, de Roon, Froyler, Moxika, Gomes; Sapata, Muriel
O‘ynamaydi: Kaldara (jarohat), Depaoli (jarohat), Malinovskiy (betob), Pashalich (jarohat).

Turnir jadvali:

Top