Samatov Baxodir Umarxanovich — Namangan shahridagi «Dizayn taraqqiyot» xususiy korxonasi rahbari, Namangan viloyati
Yuldashev Olimdjan Madjidovich — «O‘zog‘irsanoatloyiha» aksiyadorlik jamiyati bosh direktori
Parmonov Muxtorali Oripovich — Marg‘ilon shahridagi «Fayz-Binokor Oltiariq» xususiy qurilish-montaj korxonasi bosh muhandisi, Farg‘ona viloyati
Saidov Nuriddin Navruzovich — Buxoro tumanidagi «Bunyodkor Izatillo Soxtimon» xususiy korxonasi rahbari, Buxoro viloyati
Turdiyev Abduqahor Abduqodirovich — Shayxontohur tumanidagi «Karat proyekt» mas'uliyati cheklangan jamiyati loyihalar bosh arxitektori, Toshkent shahri
Xojiboyev Rustambek Tojiboyevich — Bo‘z tumanidagi «Ixtisoslashgan Shahrixon qurilish» ixtisoslashtirilgan qurilish-ta'mirlash xususiy korxonasi rahbari, Andijon viloyati
Yaroshenko Aleksandr Nikolayevich — «O‘zmaxsusmontajqurilish» aksiyadorlik kompaniyasining «93-maxsus trest» aksiyadorlik jamiyati bosh payvandlovchisi
«Shuhrat» medali
Begmatov Samandar Maxamovich — Xatirchi tumanidagi «Xatirchi servis» mas'uliyati cheklangan jamiyati direktori, Navoiy viloyati
Bozarqulov Fozil Rajabovich — Termiz shahridagi «Termiz-ta'minot» sanoat qurilish-ta'minot xususiy korxonasi direktori, Surxondaryo viloyati
Vafoyev Sherzod Suleymanovich — Sirdaryo tumanidagi «Bekzodsher qurilish servis» mas'uliyati cheklangan jamiyati direktori, Sirdaryo viloyati
G‘apparov Vohidxon G‘aniyevich — Namangan tumanidagi «Rovuston qurilish servis» mas'uliyati cheklangan jamiyati direktori, Namangan viloyati
Roziqov Qahramon Tuxtayevich — Narpay tumanidagi «Narpay standart qurilish» xususiy korxonasi rahbari, Samarqand viloyati
Urazbayev Madiyar Sarsenbayevich — Nukus shahridagi «317-ko‘chma mexanizatsiyalashgan kolonna» mas'uliyati cheklangan jamiyati raisi, Qoraqalpog‘iston Respublikasi
Xalilov Jabbor Ibragimovich — Koson tumanidagi «Pudina Quvonchbek» mas'uliyati cheklangan jamiyati direktori, Qashqadaryo viloyati
Xudayberganov Axmadali — Chinoz tumanidagi «33-xo‘jaliklararo ko‘chma mexanizatsiyalashgan kolonna» mas'uliyati cheklangan jamiyati raisi, Toshkent viloyati