Orzular Korzinka va “Ob’yedinennyye konditery” bilan ro‘yobga chiqadi!
Foto: Korzinka
Yangi yil yaqinlasha boshlagani sari har birimiz ich-ichimizdan bolalarcha beg‘ubor ishonch bilan mo‘jizalar bizni kutayotganiga, orzular ushaladigan on kelishiga umid bog‘laymiz. Bu yil Korzinka “Ob’yedinennyye konditery” bilan hamkorlikda “Shirin orzular ortidan olg‘a!” keng qamrovli aksiyasi boshlanganini e’lon qildi.
Yangi yilga o‘z kvartirangiz kalitlari bilan kirib borish imkoniga nima deysiz?
Eng qizig‘i hali oldinda – yangi yilning bayramona kayfiyatdagi kunlari, bolalikdan sevimli “Krasnyy Oktabr”, “Babayevskiy”, “Rot Front” va “Eko Botanika” brendlaridan shirinliklar va NRG Qorasuv biznes toifasidagi nufuzli turar joy majmuasidan o‘z kvartirangizga ega bo‘lish imkoniyati.
Aksiyada ishtirok etish qoidalari:
● “Krasnyy Oktabr”, “Babayevskiy”, “Rot Front” i “Eko Botanika” brendlaridan 50 000 so‘mdan boshlab summaga mahsulot xarid qiling, to‘lov vaqtida Korzinka mobil ilovasi yoki Korzinka Plus kartangizdan foydalaning.
● Chekdagi har 50 000 so‘m — sizning g‘alaba uchun imkoniyatingiz!
Sovrinlar:
● Supersovrin: NRG Qorasuv zamonaviy turarjoy majmuasida nufuzli kvartira.
Qo‘shimcha sovrinlar: Korzinka’dan har biri 1 000 000 nominalli 50 sovg‘a sertifikatlari va shirin Yangi yil sovg‘alari!
Xaridlar qanchalik ko‘p bo‘lsa — kvartira sohibi bo‘lish imkoniyatlari ham shunchalik oshadi! Yig‘ilgan imkonlar miqdorini Korzinka rasmiy saytidan va mobil ilovadan tekshirib olish mumkin.
Kelayotgan Yangi yil o‘zgacha bo‘lishi kutilyapti. Mo‘jizalarga chin dildan ishonsangiz, ular amalga oshadi, ayniqsa Korzinka va “Ob’yedinennyye konditery” yoningizda bo‘lsa! Aksiyamizga qo‘shiling va bu bayram shirin lahzalar hamda ulkan g‘alabalarga boy bo‘ladi!
Shirin orzu ortidan olg‘a!
Aksiya muddati: 2023 yil 27 noyabrdan 31 dekabr oxirigacha.
Vaucherlar amal qilish muddati: olinganidan boshlab 30 kun.
Ijtimoiy tarmoqlardagi Korzinka rasmiy sahifalarida yangiliklar va aksiyalardan boxabar bo‘lib borish mumkin.