Qashqadaryo va Surxondaryo viloyatlari sektor rahbarlarining shaxsiy sayyor qabullari jadvali e'lon qilindi
Aholining turli qatlamlari bilan to‘g‘ridan-to‘g‘ri muloqotni kengaytirish, mavjud dolzarb muammolarni aniqlash, ularni bevosita joyida bartaraf etish yuzasidan aniq va tezkor choralar ko‘rish maqsadida joriy yilning 1 mayiga qadar viloyat sektorlari rahbarlari hududlarda shaxsiy sayyor qabullar o‘tkazishadi.
Sektor rahbarining ommaviy sayyor qabulida boshqa sektorlar rahbarlari o‘rinbosarlari hamda tegishli tashkilot va muassasalar rahbarlari ishtirok etadi.
Avvalroq Toshkent shahri va Toshkent viloyati va boshqa viloyatlarning sektor rahbarlarining shaxsiy sayyor qabullari jadvalini e'lon qilgan edik.
Farg‘ona, Namangan va Andijon viloyatlari sektor rahbarlari sayyor qabullari grafigi bilan tanishish uchun ushbu havolaga;
Sirdaryo, Jizzax va Samarqand viloyatlari sektor rahbarlari sayyor qabullari grafigi bilan tanishish uchun ushbu havolaga;
Buxoro va Navoiy viloyatlari sektor rahbarlari sayyor qabullari grafigi bilan tanishish uchun ushbu havolaga o‘ting.
Quyida Qashqadaryo va Surxondaryo viloyatlari sektor rahbarlarining shaxsiy sayyor qabullari jadvali keltirilgan.