Жаҳон | 22:05 / 27.12.2015
4008
1 дақиқада ўқилади

Ироқлик ҳарбийлар ИШИДдан Ар-Рамадийдаги муҳим объектни қайтариб олишди

Ироқ қуролли кучлари Ар-Рамадийда аввал ИШИД жангарилари томонидан эгалланган ҳукумат бинолари мажмуасини ўз назоратларига олишга муваффақ бўлдилар, деб хабар бермоқда Reuters ахборот агентлиги.  

Аввалроқ Ироқ армияси Ар-Рамадийда террорчилар ўзларига макон қилиб олган ҳукумат бинолари мажмуасини ўраб олгани маълум қилинганди.  

Kun.uz янгиликларини Google News'да кузатинг
+ Обуна бўлиш