8584.5 USD +6.14

9673.87 EUR +45.52

136.34 RUB +1.82

10793.3 GBP +50.61

23:04 / 18.06.2019 7159

Европа Лигаси биринчи саралаш босқичига қуръа  ташланди

Швейцариянинг Ньон шаҳрида Европа Лигаси 2019/20 мавсумининг биринчи саралаш босқичига қуръа ташланди.

Қуръа натижалари қуйидагича бўлди:
Мальмё (Швеция) — Баллимина Юнайтед (Шим.Ирландия)/Рунавик (Фарер ороллари)
Коннас-Ки (Уэльс) — Килмарнок (Шотландия)
Брейдаблик (Исландия) — Вадуц (Лихтенштейн)
Бранн (Норвегия) — Шэмрок Роверс (Ирландия)
Витебск (Беларусь) — КуПС (Финляндия)
Ордабаси (Қозоғистон) — Торпедо Кутаиси (Грузия)
Сант-Хулиа (Андорра)/Европа (Гибралтар) — Легия (Польша)
Гзира Юнайтед (Мальта) — Хайдук (Хорватия)
Раднички (Сербия) — Флора (Эстония)
ЦСКА София (Болгария) — Титоград (Черногория)
Маккаби Хайфа (Исроил) — Мура (Словения)
Дебрецен (Венгрия) — Кукес (Албания)
Женесс (Люксембург) — Тобол (Қозоғистон)
Стяуа (Руминия) — Милсами (Молдова)
Чукарички (Сербия) — Бананц (Армения)
Крузейдерс (Шим.Ирландия) — Б-36 (Фарер ороллари)
Интер Турку (Финляндия) — Брондбю (Дания)
Приштина (Косово)/Сент-Жозефс (Гибралтар) — Рейнжерс (Шотландия)
Корк (Ирландия) — Прогрес (Люксембург)/Кардифф Мет Юниверсити (Уэльс)
Мольде (Норвегия) — КР Рейкьявик (Исландия)
Левски (Болгария) — Ружомберок (Словакия)
Академия Пандев (Македония) — Зриньски (Босния ва Герцеговина)
Зета (Черногория) — Фехервар (Венгрия)
Шахтер Солигорск (Беларусь) — Хибернианс (Мальта)
Нефтчи (Озарбойжон) — Сперанца (Молдова)
Олимпия (Словения) — РФШ (Латвия)
Гонвед (Венгрия) — Жальгирис (Литва)
Радник (Босния ва Герцеговина) — Спартак Трнава (Словакия)
Фола (Люксембург) — Чихура (Грузия)
Алашкерт (Арманистон) — Македония (Македония)
Динамо Тбилиси (Грузия) — Ла Фиорита (Сан-Марино)/Энгордани (Андорра)
Широки Бриег (Босния ва Герцеговина) — Қайрат (Қозоғистон)
Кауно Жальгирис (Литва) — Аполлон (Кипр)
Вентспилс (Латвия) — Теута (Албания)
Краковия (Польша) — Дунайска Стреда (Словакия)
Стьярнан (Исландия) — Левадия (Эстония)
Барри Таун (Уэльс)/Клифтонвил (Шим.Ирландия) — Хеугесунн (Норвегия)
Ритеряй (Литва) — Клаксвик (Фарер ороллари)/Тре Фиори (Сан-Марино)
Динамо Минск (Беларусь) — Лиепая (Латвия)
Норчепинг (Швеция) — Сент-Патрикс (Ирландия)
Абердин (Шотландия) — РоПС (Финляндия)
Домжале (Словения) — Бальцан (Мальта)
Лячи (Албания) — Хапоэль Беэр-Шева (Исроил)
Будучность (Черногория) — Нарва (Эстония)
Сабаил (Озарбойжон) — Университатя (Руминия)
Пюник (Арманистон) — Шкупи (Македония)
АЕК (Кипр) — Петрокуб (Молдова)

Биринчи саралаш босқичи ўйинлари 11 ва 18 июль кунлари ўтказилади.

Top