30/30/30 акцияси, 30 апрель, 30 сония ва 30 та авиачипта!
Миграция агентлиги 30/30/30 акциясини эълон қилди. Энди Россияда фаолият олиб бораётган ҳамюртларимиз 30 апрель санасигача давом этадиган легализация жараёнларида бир-бирини қўллаб-қувватлайди.
Юртдошларимиз ҳуқуқий мақомини тартибга солиб, патент олиш жараёнларидан қандай ўтганини 30 сония ичида видеоселфи орқали тушунарли тарзда ёритиб, кўпчилик билан баҳам кўради. Олинган видеони ўз Инстаграм саҳифасига #LEGALIZATSIYA30 хештеги билан Миграция агентлигини белгилаган ҳолда жойлаштиради. Ёки @LEGALIZATSIYA30bot Телеграм ботига видеоселфи шаклида юбориши ҳам мумкин.
Жараённи таъсирли шаклда ифодалаб берган 30 нафар ҳамюртимизга ўзлари учун қулай вақтда Россиядан Ўзбекистонга келиши учун Миграция агентлиги авиачипта олиб беради.
Унутманг, ҳужжатларингизни қонунийлаштириш учун муддат 2025 йил 30 апрелга қадар берилган! Видео фойдали бўлиши учун барча танишларингизга улашинг!