Toshkent IIBB Jinoyat qidiruv boshqarmasiga yangi boshliq tayinlandi
O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi markaziy apparati hamda hududiy tizimlarida yangi lavozim tayinlovlari ro‘y berdi. Bu haqda IIV saytida xabar qilindi.
Xususan, podpolkovnik Ilhom Sayfutdinovich Abdullayev - Toshkent shahar Ichki ishlar bosh boshqarmasi Jinoyat qidiruv boshqarmasi boshlig‘i;
polkovnik Ulukberdi Narzullayev - Toshkent shahar, Shayxontohur tumani bo‘yicha Ichki ishlar organlari faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi boshlig‘i;
podpolkovnik Atamurad Baxtiyarovich Axmedov - Toshkent shahar, Yashnobod tumani bo‘yicha ichki ishlar organlari faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi;
podpolkovnik Ikrom Rustamjonovich Tillayev - Toshkent shahar, Chilonzor tumani bo‘yicha ichki ishlar organlari faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi boshlig‘i vazifasini bajaruvchisi lavozimiga tayinlandi.