Қўшимча функционаллар
-
Тунги кўриниш
Ўзбекистон | 10:20 / 16.02.2018
28341
1 дақиқада ўқилади
Президент Бухорога жўнаб кетди
Ўзбекистон президенти Шавкат Мирзиёев бугун, 16 февраль куни Бухоро вилоятига жўнаб кетди. Бу ҳақда «Kun.uz» манбаси хабар берди.
Президент жойларда ижтимоий-иқтисодий ислоҳотларнинг бориши, амалга оширилаётган бунёдкорлик ва ободонлаштириш ишлари билан яқиндан танишиш, халқ билан мулоқот қилишни мақсад қилган.
Бу президент жорий йилда бораётган тўртинчи вилоят бўлмоқда. Бунгача президент Сурхондарё, Қашқадарё ва Самарқандда бўлганди.
Kun.uz янгиликларини Google News'да кузатинг
+ Обуна бўлишМавзуга оид
11:50 / 17.06.2026
ФВБ тизимига ишга киритишни ваъда қилган шахс ушланди
13:14 / 14.06.2026
Ўзбекистоннинг ғарбий ҳудудларидаги «чигирткалар босқини» юзасидан изоҳ берилди
09:30 / 09.06.2026
Бухородаги тергов ҳибсхонаси ходимларига нисбатан текширув ҳаракатлари бошланди
14:26 / 15.05.2026