Қўшимча функционаллар
-
Тунги кўриниш
Спорт | 01:36 / 28.05.2018
13027
1 дақиқада ўқилади
"Реал" Мадриддаги мухлислари билан Чемпионлар Лигасидаги ғолибликни нишонлади
"Реал Мадрид" Чемпионлар Лигасидаги ғалабани мухлислар билан нишонлади. Бу ҳақда клуб матбуот хизмати маълум қилди.
Одатга кўра, жамоа совринни автобуснинг тепа қисмида, шаҳар айланган ҳолда нишонлади. Бунга қадар футболчилар Чемпионлар Лигаси совринини билан Пласа де Сибелес майдонида мухлислар билан нишонлади. Совринни мухлислар қаршисига Серхио Рамос ҳамда Марсело олиб чиқди.
Kun.uz янгиликларини Google News'да кузатинг
+ Обуна бўлиш