Ўзбекистон | 23:49 / 28.12.2017
9915
1 дақиқада ўқилади

“Росатом” давлат корпорацияси делегацияси Тошкeнтга келади

2017 йилнинг 29 декабрь куни Россиянинг атом энергияси бўйича “Росатом” давлат корпорацияси бош директори Алексей Лихачев раҳбарлигидаги делегация Ўзбекистонга келади.

Аввалги келишувларни амалга ошириш доирасида Россия делегацияси Тошкент шаҳрида икки томонлама учрашувлар ва музокаралар ўтказади.

Шуҳрат Раҳимов
Тайёрлаган Шуҳрат Раҳимов
Kun.uz янгиликларини Google News'да кузатинг
+ Обуна бўлиш

Мавзуга оид