Pay Way to‘lov tashkiloti: Rossiyadan O‘zbekistonga pul o‘tkazish imkoniyati
Pay Way pul o‘tkazish xizmati xalqaro pul o‘tkazmalari amaliyotini yo‘lga qo‘ydi. Endi Rossiya kartalaridan O‘zbekistondagi bank kartalariga pul o‘tkazish yanada osonlashdi.
Pay Way pul o‘tkazish tizimi kartadan kartaga, o‘zbek kartalaridan elektron hamyonga pul o‘tkazish, kommunal xizmatlar uchun to‘lovlar, davlat xizmatlari uchun to‘lovlar, nafaqat O‘zbekiston, butun MDH mamlakatlari bo‘ylab mobil aloqa va internet uchun to‘lovlar kabi jami 900dan ortiq turdagi xizmatlarni amalga oshiradi.
Ayni paytda bu tizimda yana bir qulaylik – Rossiya kartalaridan pul o‘tkazish imkoniyati paydo bo‘ldi. Shaxsini tasdiqlagandan so‘ng bu ilova orqali Rossiyaning Visa, MasterCard va MIR kartalaridan UzCard va Humo kartalariga pul o‘tkazish mumkin – bu judayam foydali.
Pul o‘tkazayotganda kerakli summa belgilangach, O‘zbekiston kartasi raqami kiritiladi va telefon ekranida pul o‘tkazilayotgan karta ko‘rsatiladi – bu judayam qulay.
Pay Way to‘lov xizmati orqali amalga oshiriladigan barcha operatsiyalar xakerlar hujumidan himoyalangan. Tranzaksiyalar transchegaraviy o‘tkazmalar talablariga va Payment Card Industry Data Security Standard xavfsizlik standartlariga mos keladi. Pay Way tizimidagi barcha provayderlar PCI DSS asosida ishlaydi – bu mutloq xavfsizlikdir.
Pay Way mutaxassislari pul o‘tkazmalari jarayonida ogoh bo‘lishni, ishonchli bo‘lmagan vaziyatlarda plastik kartalar bilan bog‘liq ma’lumotlarni (amal qilish muddati, 3 xonali kod, sms xabarnomadagi kod) oshkor qilmaslikka chorlaydi. Firibgarlardan ehtiyot bo‘ling.
Telefon: +998952000103
Manzil: Toshkent shahri, Maxtumquli ko‘chasi, 136 uy.
Ijtimoiy tarmoqlarda: