Жаҳон | 18:02 / 05.08.2017
5189
1 дақиқада ўқилади

АҚШ ҲДКнинг бортида 26 киши бўлган конвертоплани Австралияда фалокатга учради

АҚШ ҳарбий-денгиз кучларининг MV-22 Osprey конвертоплани Австралия қирғоқлари яқинида фалокатга учради. 

Бу ҳақда Fox News АҚШ мудофаа вазирлиги вакилига асосан хабар бермоқда.

Таъкидланишича, бортдаги 26 кишидан 23 нафари эвакуация қилинди.

Айни дамда қидирув-қутқарув амалиёти ўтказилмоқда.

Отабек Матназаров
Тайёрлаган Отабек Матназаров
Kun.uz янгиликларини Google News'да кузатинг
+ Обуна бўлиш

Мавзуга оид