“Xon Saroy”dan yangi “MEGA TOWER” turar joy majmuasi taqdim etildi
19 avgust kuni “Xon Saroy” qurilish kompaniyasi Yunusobod tumanida joylashgan “MEGA TOWER” turarjoy majmuasini foydalanishga topshirdi.
Bundan 10 yil avval tashkil etilgan “Xon Saroy” qurilish kompaniyasi O‘zbekistondagi uy-joyga ehtiyoji bor aholi uchun qadrli va ishonchli kompaniyaga aylanib ulgurdi. Kompaniya tomonidan qurilayotgan shinam va hamyonbop xonadonlar tezkorlik bilan o‘z egalarini topmoqda.
“Xon Saroy”ning yangi “MEGA TOWER” turar joy majmuasi haqiqiy mega-dizaynda yaratilgan. Bino fasadining yevropacha dizaynga uyg‘unlashgan ko‘rinishi o‘zgacha mahobat kashf etgan.
Hi-tech loyiha asosida qurilgan yangi majmua 120 ta xonadondan iborat bo‘lib, barcha xonadonlar xaridorlar tomonidan sotib olingan. Internet olami yulduzlari hamda shou-biznes vakillari ishtirokida o‘tgan turar joy majmuasining ochilish marosimida barcha xonadon egalariga uylarining kalitlari tantanali tarzda topshirildi.
12 qavatli turar joy majmuasining yuqori qavatidagi pentxaus xonadonlar poytaxt manzaralaridan bahramand bo‘lishga imkon yaratadi. Qulay joylashuvda qurilgan bino atrofi qo‘riqlash xizmati va videokuzatuv orqali aholi xavfsizligini ta’minlaydi.
“Xon Saroy” – sizning hayotingizga mazmun baxsh eta oladigan kompaniya!
Xonsaroy – xonlar kabi yashashga haqlisiz!
Telefon: