Қўшимча функционаллар
-
Тунги кўриниш
Жамият | 07:30 / 30.11.2016
22427
1 дақиқада ўқилади
Тошкент марказида автомобиль ёниб кетди
Фото: Uz24
Тошкентнинг маркази, Юнусобод туманида "Matiz" русумидаги автомобиль ёниб кетди.
Воқеа 29 ноябрь соат 23:00 дан кейин Амир Темур шохкўчасида, собиқ "Қозоғистон" кинотеатри яқинида юз берган.
Жабрланганлар ҳақида маълумот берилмаган.
Воқеа юз берган жойда транспорт қатнови вақтинчалик ёпиб қўйилган.
Ёнғин сабаблари аниқлаштирилмоқда. Воқеа жойида ФВВ ва ЙҲХББ ходимлари иш олиб боришган.
Kun.uz янгиликларини Google News'да кузатинг
+ Обуна бўлишМавзуга оид
15:47 / 25.06.2026
Тошкентда туғуруққа соғлом кирган 21 ёшли аёл икки ойдан буён оғир аҳволда
12:29 / 25.06.2026
Тошкентда ёнғинга қарши алоҳида режим: нималар қилинади?
12:23 / 22.06.2026
Тошкент вилоятида автоқисмлар дўконида ёнғин чиқди
11:00 / 22.06.2026