Elektron hukumat markaziga yangi direktor tayinlandi
Axborot texnologiyalari va kommunikatsiyalarini rivojlantirish vazirligi huzuridagi Elektron hukumat loyihalarini boshqarish markaziga Aziz Muhiddinov direktor etib tayinlandi.
Aziz Muhiddinov 1985 yil Toshkent shahrida tavallud topgan. Ma’lumoti oliy, Bonch-Bruyevich nomidagi Sankt-Peterburg davlat telekommunikatsiya texnologiyalari universitetini tamomlagan.
U o‘z faoliyatini 2008 – 2012 yillarda «O‘zbektelekom» AKda mutaxassis va bo‘lim boshlig‘i lavozimidan boshlagan. 2012 – 2017 yillarda Axborot texnologiyalari va kommunikatsiyalarini rivojlantirish vazirligida bo‘lim boshlig‘i va boshqarma boshlig‘i lavozimida ishlagan.
2017-2018 yillarda «UZINFOCOM» DUK direktorining birinchi o‘rinbosari, direktor vazifasini bajaruvchi lavozimlarida faoliyat yuritgan.
Aziz Muhiddinov 2018 yildan shu kunga qadar «UNICON.UZ» DUK direktorining birinchi o‘rinbosari lavozimida ishlab kelayotgandi.