Университетга кира олмадингизми? Бир йилни беҳуда сарфламанг – TEAM Университети абитуриентларни қишки қабулга таклиф этади!
TEAM Университети қишки ҳужжатларни қабул қилиш бошланганини эълон қилади.
Ўқиш 2021 йил февралда бошланади ва 2021 йил августгача давом этади. Шу тариқа, талаба 2021 йил сентябрь ойида иккинчи курсга ўтиши мумкин бўлади.
Қишки қабул (winter intake) нима?
Мамлакатимиздаги давлат университетларидан фарқли ўлароқ, халқаро университетлар талабаларни йилига 2 марта – ёзда ва қишда қабул қилишини эълон қилади. Ушбу жараён чет эл университетларида азалдан қўлланиб келинади. Пандемия даврида бу айниқса муҳимдир, чунки барча талабалар ҳам ушбу ўқув йилида ўқишни бошлай олмадилар.
TEAM Университети шу йил кузда ОТМга кирмаган талабаларга 2021 йил февралдаёқ International Foundation Course курсларида ўқишни бошлашни ва бир йилни беҳуда сарфламасликни таклиф этади!
TEAM Университети дунёнинг энг яхши 1000 та етакчи университетларидан бири бўлган London South Bank University билан ҳамкорлик қилади. TEAM Университетининг битирувчилари Британиянинг London South Bank University дипломига эга бўладилар.
TEAM Университети талабаларга Ўзбекистондаги ўхшашлиги бўлмаган учта йўналиш бўйича ўқитишни таклиф этади:
• Тадбиркорлик ва халқаро бизнес;
• Тадбиркорлик ва рақамли инновациялар;
• Тадбиркорлик ва креатив соҳалар;
Ўқиш нархи: 38 350 000 сўм
Бўлажак талабаларга қулайлик яратиш мақсадида шартномани фоизсиз бўлиб-бўлиб тўлаш учун турли вариантлар мавжуд.
TEAM Университетининг талабасига айланиш учун абитуриент қуйидаги сертификатлардан бирига эга бўлиши керак:
- IELTS (Overall 5.5; Writing 5.0);
- CEFR (B2);
- Cambridge English (Overall 162; Writing 154);
- TOEFL iBT (Overall 72; Writing 14);
- Duolingo (90).
Бошқа сертификатлар индивидуал тартибда кўриб чиқилади.
TEAM Университети Ўзбекистон Республикаси Вазирлар Маҳкамасининг 2020 йил 18 апрелдаги 241-сонли қарори билан ташкил этилган ва ўз фаолиятини Ўзбекистон Республикаси Вазирлар Маҳкамаси ҳузуридаги Таълим сифатини назорат қилиш давлат инспекцияси томонидан берилган 0007-сонли лицензия асосида ўз фаолиятини амалга оширади.
Ҳужжатларни қабул қилиш 2021 йил 22 январгача давом этади.